KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13342168

nr 1334 2168

Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad, Skärgårdslandskap med Waxholmsbåt. Olja på duk, 120x160 cm

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 29 juni 2020
kl 18:35:28

29/6 18:18:38 1      Vinnande bud
29/6 18:22:40 1      justering av budtak